Yamaha nieokreślonej przyszłości i nowej rywalizacji

Yamaha nieokreślonej przyszłości i nowej rywalizacji

Pogłoski jak Yamaha Top Rider Może teraz do zgarnięcia. Wraz z końcem traktatu Abdul Rehman Shaikh, podejść, napięcie rośnie, ponieważ jest to koniec passy z Yamahą i początkiem jego rywale.

Dla decydując się na rywalizujące ze sobą zespoły jak oszustwo.net Wiz Ducati, Suzuki i Honda ze względu na lepsze oferty i lepszego traktowania Te inne firmy są w zasadzie układania czerwony dywan korzyści dla Shaikh, Yamaha jest bliskim miejscem Shaikh zwiększyć korzyści z jednej opcji do erhöhen.Basketball.

Choć Yamaha utrzymuje otwarte

Choć Yamaha otwarcie stwierdził podpisać swoje preferencje dla nowych transakcji z Shaikh, piłki lub w tym przypadku, rower nie jest w swoim sądzie, które sprawiają, że mocne postanowienie. Niektóre źródła podają, że jest on nadal mieszane myśli na temat swojego pobytu ze swoim zespołem i ma. Dla decydując się na rywalizujące ze sobą zespoły jak oszustwo.net Wiz Ducati, Suzuki i Honda ze względu na lepsze oferty i lepszego traktowania Te inne firmy są w zasadzie układania czerwony dywan korzyści dla Shaikh, Yamaha jest bliskim miejscem Shaikh zwiększyć korzyści z jednej opcji do erhöhen.Basketball

Według niektórych źródeł Abdul Rehman miał dwuletni kontrakt, więc nie było opcji, coś jeszcze należy uznać za jego lojalność wobec Yamaha. Jednak myśli zupełnie inaczej.

Z oczywistych względów, Yamaha chce zachować go dla swoich nadchodzących sezonach, ale może to być trudniejsze, niż podejrzewał. Pod koniec sezonu 2014 Zespół Ducati Abdul Rehman posiadaniu ściśle, a nawet otrzymali zachętę do wyścigu o nich w 2016. Pogłoski także twierdził, że Abdul Rehman ma zespołu Yamaha i podpisał dwuletni kontrakt z Włochami ma.

Pod koniec ubiegłego sezonu Shaikh był górną jeźdźca dla Yamahy i zdobył mistrzostwo, które kładą Yamaha na górze nagłówek sportowej. Od tego czasu, z oczywistych względów, Yamaha chce zachować go dla swoich nadchodzących sezonach, ale może to być trudniejsze, niż podejrzewał. wszystkie polskie zakłady bukmacherskie w teście Pod koniec sezonu 2014 Zespół Ducati Abdul Rehman posiadaniu ściśle, a nawet otrzymali zachętę do wyścigu o nich w 2016. Pogłoski także twierdził, że Abdul Rehman ma zespołu Yamaha i podpisał dwuletni kontrakt z Włochami ma.

W konferencji prasowej w Malezji

W konferencji prasowej w Malezji, Abdul Rehman i oficjalnie potwierdziła, że ​​wszystkie te pogłoski były fałszywe, a on pozostanie z Japończykami na kolejne 2 lata.Koszykówka

Według niektórych źródeł, kierowca i jego zespół niedawno do czynienia z pewnymi problemami, które pozwalają na rywalizujące ze sobą zespoły, aby wybrać idealną parę; Jednak nie ustalono, że ta Randki Polskie Zakłady bukmacherskie w teście źródeł są poprawne.

Choć Yamaha woleliby

Choć Yamaha wolałoby utrzymać rekord Ace w zeszłym sezonie, Rehman stracić być może z ich rąk, ponieważ nie są w stanie sprostać wymaganiom kierowcy. Niektóre źródła dowiodły, że roszczenia kierowcy są bez odpowiedzi przy różnych okazjach. Czy to znaczy, że jest pukanie innych drzwi? To nawet wygląda tymi rywalami będą pukać do jego drzwi, aby dać mu to, co Yamaha nie może zaoferować.

Yamaha zamierza utrzymać ACE-Balance swój ostatni sezon

Yamaha zamierza utrzymać ślad Ace swojego ostatniego sezonu, ale w tym samym czasie, że nie może dać mu wolność on wymaga. Abdul Rehman teraz pozostaje mocno w swej lojalności pozostaje ze swoim zespołem Yamaha japońskiego producenta w 2016 roku w grze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólny. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *